SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Cherokee
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
Lloji :
Jeep Chreokee
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
147,000
Motori (kubik) :
3.90
Viti :
1989
ID e produktit :
115420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet xhipi Amerikan 4X4 automatik ne gjendje te rregullt i Qlajmrum
Xhipi posedon Klim, Kuken per rimorkio, 4Gomat e rreja 2015 plus zingjiret, interierin gjysem lkur, Xhamat me rrym, bord kompjuter etj Bejm edhe NDRRIM Per me shum TEL 044 305 849
viber 377 44 431 642
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »