SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes c220 i posa doganuar 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,432
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2003
ID e produktit :
115426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen mercedes c220 Qe 1 muaj i dogauar Viti 20-12-2003Pa komentMundsi ndrrimi045424646044499239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
045424646
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »