SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motorr honda
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
26
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1988
ID e produktit :
115429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorr honda 125 cc ne gjendje shum te mir rks 05 tabelat nr +37744728130 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fation
Malishevë
044728130
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »