SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
115460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 41.9 disel - TDI (DI) te kuqeAutomatik tiptronik Viti 2002Klima tronik Vetura eshte ne gjendje perfekte meni fjal tip top.Vetura eshte e ardhur nga zvicrra.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
halit
Gjilan
049822511
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »