SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T5 1.9 TDI Dizel 77 KW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '16
Lloji :
VW TOUAREG
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
115490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
T5 1.9 TDI Dizel 77 KW
Me Dogan Dhe Homologim Te Paguar
Posedon Klim/Airbag/Servo/Esp/Abs/Qentrall
Viti 2005 i Ardhur Nga Gjermonia
Te Intersuarit Mund Te Thirrni 044297143
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Prishtinë
000000000000000
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »