SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw bora 4motion 110kw-150ps
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
VW JETTA
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
115509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW bora 6 shpejtesi + R, 1.9 tdi 3 t kuqe, 4motion (4x4) , 110kv- 150ps, Dritat Xenon. , Kuk terheqese e cila edhe i hiqet , Sensor shiu, 4 dritaret elektronike, komanda ne timon, Shiber elektronik, Tempomat - rritja e shpejtesise dhe zvoglimit ne timon,Instrument tabllen krom , Navigacion + radio + cd changjer - 6 cop, Ulset lekur te markes se njohur Recaro si dhe me nxemje, Regjistrim RKS 11 MUAJ , Fellne 16 coll me goma te reja , Klim funksionale, Sistem te frenimit ABS, ESP - Stabilitet i mjetit ne ngrica , Pasqyre krom dhe me nxemje, Mbyllje qendrore .+ child lock. Dy par qelsa fabrikisht. Sevisin e madh te posa kryer me kilometra te garantuara. QMIMI 4500E
Informata rreth publikuesit
Hasan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »