SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza: 1.2 benzin Viti 2003
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
115510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Ibiza 1.2 benzin . Disjet edhe gomat te sapo blera. Letrat e paguara deri 27.12.2016. 4 porta, ngjyra gri, gjendje shum te mire motorrike. Nga jasht ka pak gervishje, Cmimi i diskutueshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduart
Prishtinë
355684640595
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »