SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
land rover
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Land Rover Freelander
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
115525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
land rover freelander 2.0 diesel 4x4 ne gjendje perfekte iruajtun si mrena edhe jasht kabriolet bahet kontakt 045/568/145

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Ferizaj
045568145
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »