SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.9 jtd
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '13
Lloji :
Fiat Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
11553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Punto 1.9 jtd viti i prodhimit 2001 ne gjendje shum te mir teknike regjistrim ka deri ne muajn janar .

centrall
clim
city
xhamat me rrym

ndrrim nuk bëj edhe sms nuk ua kthej
Informata rreth publikuesit
ismet
Besianë
045634493
Podujev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »