SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
11555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I servisuar, rrypi i dhembzoreve i nderruar,

alumin fellne, klima automatik, senzor para

dhe pas, air bag, CD player.
Informata rreth publikuesit
Vetura Ime
Pejë
044/049 123 406
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »