SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota 4Runner
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Toyota 4-Runner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1999
ID e produktit :
115552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toyota viti.1999 3.0 220.000km edhe 11 muaj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
+38649111256
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »