SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT DUCATO 2.3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
127,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2008
ID e produktit :
115569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Ducato 2.3 Dizell 2008 Pa DoganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prizren
049321822
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »