SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E300 EVO 4matic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Lloji :
Mercedes E 300
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
237,344
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
115576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E 300 CDI V6 EVO 4matic (full extra ) viti i prodhimit 2007 . Kilometrazha e garantuar, i regjistruar
*Klimatronik dy zonale
*Automatik, 7G tronik dhe tiptronik
*Lekur e zeze
*Timon multifunksional
*Sensor parkingu para dhe pas
*Sensor te shiut
*Retrovizor (pasqyre) qe palosen dhe me senzore per dritat e gjata (errësohen)
*Sistem Navigacioni
*Avantgarde
*Xenon
*Ndriqim ne kthesa
*4x4
*Karikat me masaazh nxet/ftoft
*Etj, etj...
Ndrim i mundshem me.....golf 5/6 , audi a4 , bmw 3
Informata rreth publikuesit
Vati
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »