SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes x5
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
4.40
Viti :
2001
ID e produktit :
115591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet x5 benzin 4.4 me regjistrim 10 muj ne gjendje shum te mir me nxemje karrika mbrapa dhe para me drit xenon per ma shumm tel 044755441 vajber 044866991 ndrrim i mundeshm

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
044866991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »