SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus tdci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
115595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford focus
Viti prodhimit 11.2001
Tdci
Abs
Clima
Airbag
Central dyert gjendje te rregullt teknike vozitje te mir Regjistrum deri ne muajin e 11
Informata rreth publikuesit
Xhemajl_bilalli
15 janari [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »