SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart ngjendje shum tmir automatik
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura smart gjendje t rregult me 600 kubik ngjyra e vetures i ndrrohen nvaret prej motit osht shum i rujtun as ni grrith se ka vetur per marakli shum i rujtun si ne maqin karaseri edhe shum i paster benzin 0.6 per me shum kontaktoni ne 045552945
Informata rreth publikuesit
Agon
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »