SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel Astra 1.7 ekoflex
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2010
ID e produktit :
115607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel Astra 1.7 H ekoflex

vitit.2010
KlimaAutomatik senzora shiu
6 shpejtsi
2 qelsät
202000 km. me lieber te servisit
tempomat
ne gjendje shum te mire teknike dhe optikePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Skender
Kolbermoor
+37744179807
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »