SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bager JBC
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Yuejin
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
115611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JBC bager ne shitje bejm edhe ndrrimePostuar nëpërmjet celularit. Nr. 045 83 83 61
Informata rreth publikuesit
Labi
Aigle, Switzerland
045838361
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »