SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
320
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1987
ID e produktit :
115612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 1.3 benzin viti i prodhimit 1987 me dokumenta te rregullt i qlajmeruar denime ska

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labi
Aigle, Switzerland
045838361
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »