SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A160 Cdi 1.6 dizell shum ekonomik
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Mercedes A 160
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
115615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A160 Cdi 1,6 Dizell ne gjendje shum te mir, eshte shum ekonomik i servisuar i mirmbajtur dhe shum funksional poaedon te gjitha paisjet ka klim eshte i regjistruar Rks por i skaduar nr kontakt 044 282 580 dhe viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bekim
044 282 580
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »