SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
skuter
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
115617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pershendetje , un per veti jom ka e shes motorin se arsyja qe kom ble ker edhe e kom lan motorin kejt e tasht po du me shit , motori osht teper i rujshum si ne foto si live motori kejt i punojn kareseri as 1 mask te thyme nuk e ka press blers Seriozz . Ne Nr 044949288
Informata rreth publikuesit
Faruk
Zürich, Switzerland
Zürich, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »