SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Doblo Full extra
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
115622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Doblo Malibu 1.9 JTD 74kw 101 ps 2003 Vetura Posedon : Klim , Navi , Tel , Cd player , Pasqyret elektronike , Gjamat Color Fabrikisht , Gomat M+S , Central , 2x qelsa , Air Bag x4 , Rrypin Dhembzor dhe Korp llamell set i ndrruar , Mundsi ndrrimi me touran 7 ulse edhe shtojPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uranik
Gjakova
044246130
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »