SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a8 quattro
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '17
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
340,000
Motori (kubik) :
3.30
Viti :
2001
ID e produktit :
115625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a8 Quattro 3.3 diesel 2001 regjistrim deri ne fund te marsit ne gjendje te rregullt 5200 € qmimi diskutushem boj ndrim me naj kerr mat vogelPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrimi
Gjakovë
049808074
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »