SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Audi Allroad
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
115636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
4×4 allroud goma te reja klima dy zonale senzor parkingu para mbrapa karrika elektronik me nxemje pasqyra elektronike navigacion satelitor kontakt 044 226822

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Syl
Kamenica, Kosovo
044226822
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »