SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi 80
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
115637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 80 vetura është ne gjendje perfekte vetura ka regjistrim 11-8-2016 vetura posedon plin-benzin mund kryejm ndrrim etj 045-469-741

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liri
Ferizaj
045 469 741
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »