SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
ID e produktit :
115654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes benz
modeli 220
viti 2010
rks
ne gjendje shum te mir
numeri per kontakt 045311035
ndrrim nuk bejPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fidan
Skënderaj
045311035
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »