SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 Extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
115661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 ,
1.6 Diesel
R packet

Navigacion i madh ,
Sensora para dhe mrapa
Led para dhe mbrapa ,
ksenon big ksenon.
Regjistrimi i pare ne Kosove dhe dora e parë .1 Vit RKS
Goma te dimrit dhe te veres
Km te garantuara me liber te servisit
Golfi eshte TipTop full extra
Per ma shum info
049850650
Viber +37744850650

.
Informata rreth publikuesit
LuuLi
Prishtinë
044850650
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »