SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Tiguan 2.0 TDI
Çmimi :
€15,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
115663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW Tiguan 2.0 TDI viti 2008 i blere ne BAKI Automobile me km 00. Eshte 4x4, 140PS. I ka te kaluara 148.000 km pper te cilat garantoj ne cfaredo lloj menyre dhe posedoj edhe librin e servisit. Ka sistem ekstra kunder vjedhjes i cili i eshte montuar 600 Euro.TempomatTouchscreen

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
049827962
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »