SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Jetta 1.6 Turbo Diesel- 1 Vit Regjistrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '17
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
ID e produktit :
115664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Jetta 1.6 Turbo Diesel
Shum e ruajtur dhe gjithmon me te gjitha serviset e bera.
Vetura eshte ne gjendje perfekte , te interesuarit mund te kontaktojn ne Viber ne nr +37744850650

Jam i interesuar edhe ndrrim te bej me ndonje Golf 4 te thjeshte viti 2002 ose 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
LuuLi
Prishtinë
044850650
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »