SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lada Niva 99
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Lada Niva
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
61,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
ID e produktit :
115687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lada Niva 99 Shum i ruajtun Bojm edhe Ndrrim 044/216/921
Informata rreth publikuesit
kosova
Prizren
044216921
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »