SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Makina per Nivelizim Brinkman
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '17
Lloji :
Aixam
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
115696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet makina per Nivelizim ne gjendje te rregullt teknike .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granitii
Malishevë
049204829
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »