SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes S
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
11,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz S Class 2009
I zhdoganuar dhe me targa AA
Cel:0675222929
Informata rreth publikuesit
Shatri petrol
Krumë
0699787240
Krumë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »