SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Honda Logo 1.3 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Honda Logo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1999
ID e produktit :
115720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Honda Logo e ardhur nga zvicrra viti 1999 ne gjendje te shkelqyshme

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
MD
Klina
049526397
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »