SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 250 98
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
447
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
115725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 250 viti 98 me klim, lekur brenda, xhama elektronik, radio , ABS , 2 par fellne , etj.. per me shum na kontaktoni +37744346688 viber & +38649407943 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sali
Skënderaj
044346688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »