SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Caddy 2.0 SDI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
115737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VWCaddy 2.0 SDI ne gjendje te mire Teknike.. per me shum info kontakto ne nr te telefonit 044 406 129

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
044 406 129
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »