SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
115742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa C 1.4 benzin viti prodhimit 2005. Corsa osht e ardhur nga zvicrra. Regjistrimin e par e ka ne ks para 1 muaji.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toma
Stubella E Epërme
044720249
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »