SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.2 16v
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2002
ID e produktit :
115773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiatat Punto 1.2, benzin 16v, viti 2002, ngjyre bronz metalike, 5 dyer, timon hidraulik-levizes, xhama elektronik, shiberdah, mbyllje qendrore, abs, klime, airbag senzora per parkim, gomat e reja. Regjistrim ka edhe 7 muaj, vetura eshte ne gjendje te shkelqyer. Viber +37744679006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Pristina
044679006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »