SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 320 d
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw 320 disel
*automatik
*2003
*300.000 km original
regjistrimi i par ne kosove edhe 4 muaj regjistrim
cmimi eshte 6000 bejm ndrrim edhe me GOLF 5
kerri ka 2 par fellne me goma dimrit dhe veres .
nr kontaktues ose ne fb ..
049 541 215
www.facebook.com/becgavazi2015 
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
fushekosove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »