SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan -Xtrail
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Nissan X-Trail
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
115787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nissan x- tairl gjendje perfkete fellnet me guma te veres te reja, + bandash tjer me guma te dimirit te reja, I ardhur nga zvicra qe 8 muj +37744210527+37745654334

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lim
+37745654334
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »