SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318ci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
115801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw modeli 318 ci benzinPostuar nëpërmjet celularit. Regjistrimi par kosov 22.02 .2016 tel 044 419 605 vajber i njejti nr.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Prishtinë
044 419 605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »