SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CADDY DIZEL 1.6 TDI 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
115803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CADDY DIZEL 1.6 TDI 2011 ME TABELA RKS
SHUM I RUAJTUR NE GJENDJE PREFEKTE
POSEDON AIRBAG KLIM ABS ESP SERVO QENTRALL GJAMAT ME RRYM ME LIBRA SERVISIT 154000
TE INTERESUARIT MUND TE THIRRNI NE KET NUMER 044265611 VIBER +37744265611
Informata rreth publikuesit
Eg
PRISHTINË [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »