SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vito 110
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
115805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent
Bëjme edhe ndrrim me vetur apo kombi me 6 ulse
Mercedes Banz vito 110 cdi 2001
Regjistrimi i dytë ne KsPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpresim
+38649 595 800
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »