SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Espace 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Renault Espace
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
115813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Espace 2005 3.0
Vetura posedon :
7 ulse,
Bordcomputer,
Karrikat me nxemje dhe lekur,
Panorama,
Esp,
Komanda ne timon,
Airbag,
Klimatronic,Xhama elektronik etj...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prizren
+37745565552
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »