SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ 320 CDI AVANTGARDE
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Mercedes 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
115819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES BENZ
AVANTGARDE
320 CDI
VITI 2004
KSENON BI KSENON
SENZOR PARKIMI PARA DHE MAS
KUKA IDEL ME RRYM
ULSET ME RRYM DHE ME NXEMJE
RADIO ME CD DHE MAGAZIN ME 6 CD
NAVIGACION
DVD
ZERIMI HARMAN-KARDON
E SHUM PAISJE TJERA
IPOSA ARDHUN
PA DOGAN

044332334
Informata rreth publikuesit
Belkim
044332334
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »