SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 TDI 2.0
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
115820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 TDI 2.0, me klim ngjyr te zez viti 2005 4dyr fellne, karrika me klim esht automatik, me gjendje te rregullt. Per me shum informacione kontaktoni ne numrin 049582581
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prishtinë
049582581
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »