SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tauran
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
115847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes tauraanin 2.0 tdi (di) tkuq eshte i rujten i ardhur brej austris per me shum informata kontaktoni ne numrin 045289820Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Vienna, Austria
045289820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »