SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion SCANIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Scania
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1984
ID e produktit :
115849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kamion Scania 3aks ,10 kubik viti 84.Tel : 044 271 889

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
edon
044 2718 889
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »