SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
ID e produktit :
115861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 318 benzin ngjyr e zez shum e rujtne me 4 goma te dimrit + rezerv gomat e veres regjistrim deri me 25 nentor, romus dritat xenon mrena komfori shum i mir 1.8 BENZIN per ma shum info hajde kqyrne Bej edhe ndrrim me golf 4 pa dogan.
049 886 049
Informata rreth publikuesit
endrit
Prizren
049 886 049
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »