SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/nderrohet Mercedes Benz c270 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
115863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apo nderrohet Mercedes Benz C270 elegance, 2003, marsh manual, dizel, regjistrim deri ne Dhjetor '16.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Prishtinë
‭ 49 152 59223017‬
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »