SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
115868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Touran 2.0 TDI me (DI) tkuqe. Vetura posedon Tempomat-6 Shpejtesi-Klima Tronic- 7 Ulse vetura osht Pa Dogan.... Faliminderit per Mirkuptim. +37745679379 VIBER

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet A.
Bruneck
045679379
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »